+38 067 443 15 86

Водосточні системи ПВХ

PROFIL

Польша

RAINWAY

Україна

BRYZA

Польша

Сучасна водостічна система покрівлі із ПВХ.

Кожен господар свого будинку прагне збудувати будинок так, щоб він прослужив йому довгі роки. Для цього необхідно правильно проводити всі необхідні будівельні роботи, використовуючи найякісніші матеріали. У цій статті я хотів би розповісти Вам про переваги пластикових водостоків (ПВХ).

Найбільш конкурентними за якістю матеріалами є метал і мідь, але за деякими параметрами, все-таки поступаються пластиковим.

Водостічна система покрівлі з ПВХ розроблена більш ніж 40 років тому. З кожним роком розвитку компанії були введені нові технології розробки водостічних систем максимально адаптованих до мінливого клімату, які вже встигли непогано зарекомендувати себе як якісний і надійний продукт на території всієї Європи.

Усі елементи водостоків виготовляються із модифікованого термопластичного ПВХ. За допомогою даного матеріалу стало можливим створити водостічні системи для дахів із незвичайною формою, що значно збільшує швидкість проведення будівельних робіт. Враховуючи те, що сучасні технології все частіше використовують якісь хімічні домішки, щоб покращити ті чи інші якості готового продукту, можна дійти висновку, що такий матеріал не є безпечним.

Насправді він, у своєму складі, не має свинцю та кадмію, що робить його абсолютно нешкідливим для людини та навколишнього середовища.

Водостічна система покрівлі з ПВХ складається з надійних елементів, захищених від корозії, морозу та осадження бруду, а також стабільно стійка до впливу ультрафіолетових променів, навантаження льоду та снігу.

Так само непоганою перевагою перед металевими водостічніми системами є їх безшумність.

Що стосується монтування цих водостічних систем, то в цьому плані так само вони мають перевагу, оскільки роботи можна проводити і при мінусовій температурі (до 50 градусів). З’єднання елементів проводиться за допомогою так званого холодного зварювання, яке можна використовувати і під час дощу, і туману і дуже низької температури.

Водостічна система покрівлі з ПВХ використовується при будівництві як малоповерхових, так і висотних будівель. Різноманітність кольорової гами, що складається з 8 кольорів та можливість встановлення на будь-які типи покрівель, дає ще величезний плюс цій водостічній системі. Я думаю, не варто нагадувати про необхідність встановлення водостічних систем для збереження цілісності фундаменту, тому дана система підійде якнайкраще і служитиме довгі роки.

Замовити зворотній дзвінок