+38 067 443 15 86

Металеві водостічні системи

RUUKKI

Фінляндія

PLANNJA

Швеція

STRUGA

Україна

Погодні катаклізми найчастіше завдають чималих турбот власникам приватної власності. Це і звичайні калюжі у дворі і куди серйозніший розмитий фундамент, зіпсоване облицювання як наслідок сильного дощу або потоків талої води. Запобігти цим неприємностям можуть – водостічні системи. Водостічні системи є невід’ємною частиною приватного господарства, особливо в наших широтах, оскільки вони значно зменшують вплив водної стихії. Слід зазначити, що водостічні системи вирішують не лише  проблему водовідведення, а й виконують декоративну функцію, роблячи будинок унікальним та привабливим.

Вибір матеріалів, у тому числі виготовляються сучасні водостоки, досить широкий. Крім ПВХ все більшої популярності набувають металеві водостічні системи, оскільки для клімату нашої країни кращого рішення для відведення води не знайти. Полімерне покриття, яке наноситься на обидві сторони труб, дозволяє їм чудово справлятися з перепадами температур (діапазон від -40 до +120 градусів), їм не страшна корозія та зледеніння. Такий водосток збереже свою форму незалежно від кількості мокрого снігу або дощу, з яким йому доведеться боротися.

 

Водостічні системи Profil
Водостічні системи Profil– всі деталі та елементи системи виконані з якісного ПВХ, до складу якого додають спеціальні добавки, які забезпечують підвищену пластичність матеріалу та стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Водостічні системи Profil застосовуються як для невеликих будов, так і для промислових, великогабаритних.
Водостічні системи Ruukii

Металеві водостічні системи Ruukki – відмінністю є їхня висока механічна міцність. Усі деталі водостічних систем Ruukki – виготовляють із оцинкованої сталі товщиною 0,6 мм. та покритою пластизолом з обох боків (100/100мкр). Комплектуючі вироби водостічних систем Ruukki дозволяють змонтувати будь-яку конструкцію відведення та збору води з даху будинку, без будь-яких знань, використовуючи тільки інструкцію із застосування.

 

Водостічні системи Galeco

Водостічні системи Galeco – головною відмінністю є незвичайна форма жолоба, у якого краї загнуті всередину. Це дозволяє навіть під час великої зливи уникнути розплескування води. Виготовляються водостічні системи Galeco із непластифікованого поліхлорвінілу. Це сучасний полімер стійкий до вицвітання, корозії, перепадів температур, впливу ультрафіолету, а також має високу механічну міцність. Виробник цього виду водостоків Голландсько-польська компанія Galeco Rainwater Technology – міжнародна група, яка має дистриб’юторські офіси у багатьох країнах. Компанія Galeco Rainwater Technology має великий виробничий досвід та велике фінансування інновацій, вони роблять водостоки Galeco продуктом дуже високої якості. Також підтверджує якість продукції сертифікат ISO 9001 та гарантія 10 років на весь асортимент Galeco.

 

Водостічні системи Bryza
Водостічні системи Bryza (Польща) – це комплексні системи, які включають в себе фасадні вироби та водостічні труби діаметром 60, 90, 110 мм, а також жолоби напівкруглого перерізу 75, 100, 125, 150 мм. Матеріалом для виготовлення систем BRYZA служить ПВХ, який підігнаний таким чином, що монтаж системи не потребує допоміжних інструментів. Повна непроникність води гарантується специфікою з’єднання, засувки якого герметизуються ущільнювачем з гуми. Виробництвом систем Bryza займається компанія Cell-Fast, яка, перш ніж випустити свою систему на ринок, ретельно вивчила всі аспекти та існуючі недоліки водостічних систем, що дозволило створити продукт дійсно високої якості. Складові цих систем мають невелику вагу, що важливо при монтажі, вони стійкі до різноманітних погодних явищ, довго зберігають свій колір, і відрізняються тривалим терміном експлуатації.


Німецькі водостічні системи Zambelli
Водостічні системи Zambelli – одна з найбільших торгових марок у Європі, що має 50 дистриб’юторських компаній. Сталеві та мідні водостічні системи Zambelli відомі у всьому світі, вони відрізняються високою якістю, перевіреною роками понад 30 років. Слід зазначити, що ці водостічні системи витримують великі навантаження, не деформуються через перепад температури.


Основні характеристики Водостічних систем
Водостічні системи є найпрактичнішим методом для відведення талої води та опадів з даху. За допомогою водостічних систем вся вода стікає жолобами до зовнішніх водостічних труб.
Водостічні труби виготовляються з різних матеріалів та мають різну конфігурацію.
Встановивши водовідведення, ви економитимете чимало коштів і часу протягом тривалого терміну, захищаючи будинок від негативного впливу води.
Крім захисту підвальних приміщень та цоколя водостоки захистять фасад будівлі, двері та вікна від утворення гниття та плямистих покриттів, а також знижують ерозію верхнього шару ґрунту.
Правильно підібрані водостічні системи та комплектуючі дозволяють якісно.

Замовити зворотній дзвінок