+38 067 443 15 86

Теплозвукоізоляція

Бальзатова ізоляція

Наіменування

Од. виміру

Кількість в одиниці

Ціна за одиницю

Ізоват 30 (50мм)

упаковка

6 м2

450 грн

Ізоват 30 (100мм)

упаковка

3 м2

450 грн

    

Мінеральна ізоляція

Наіменування

Од. виміру

Кількість в одиниці

Ціна за одиницю

Ізовер «Теплий дім»

рулон

17.08 м2

760 грн

Чутливий за теплофізичними параметрами елемент будь-якої будівлі – це дах, тому що через покрівлю втрачається близько 40% всього тепла. Здебільшого до покрівельного покриття повинні пред’являтися вимоги щодо теплостійкості – у літній період, стійкості до морозів – у зимовий, а, крім того, капітального захисту від ультрафіолетового випромінювання.

В основі теплоізоляції полягає в багатошаровості, а сам процес має ґрунтуватися на нормативах будівництва. У конструкції даху, де передбачено прохолодне горище, обов’язково підлягає утепленню перекриття горища, по якому спочатку розташовується пароізоляційний прошарок зі спеціальних матеріалів, а потім на нього укладається теплоізоляційний шар, який перекривається гідроізоляцією.

Основні матеріали теплоізоляції – це гравій з керамзиту, шлак дрібної фракції, скловолоконні та пінополістирольні плити, мінеральна вата тощо. Зверху шару, що утеплює, можна укласти цементно-піщану стяжку близько 30мм по товщині, приховану дощатим покриттям.

Облаштовуючи утеплене горище, між покрівлею і шаром утеплювача повинен бути вентильований прошарок повітря. Товщина утеплювального шару встановлюється за допомогою розрахунку для конкретних кліматичних умов, але слід орієнтуватися на шар мінімум у 20см. Для достовірнішої інформації бажано провести тепловізійне обстеження будівлі.

Замовити зворотній дзвінок