+38 067 443 15 86

Сайдинг

RAINWAY

Україна

BRYZA

Польша

Сайдинг для зовнішнього облицювання

Давно вже закінчилися будівельні роботи по будинку, інтер’єр підібраний і реалізований, комунікації все проведені, але хочеться зробити приємним вигляд будівлі та зовні. Для вирішення такого питання варто задуматися про зовнішнє облицювання стін.
На сьогоднішній день варіантів для вирішення проблеми, що склалася, достатня кількість. Можна застосувати штукатурку або камінь, але найпростішим рішенням буде застосувати сайдинг.
Цей продукт дуже популярний. Перший сайдинг виглядав у вигляді ретельно оброблених дощок, укладання яких проводилося внахлест. Завдяки цьому волога не накопичувалася між дощечок, а просто стікала.

Сьогодні ринок пропонує покупцям не лише дерев’яний сайдинг. В асортименті представлений вініловий, цементний та сталевий варіанти.
Для втілення в життя незвичайних колірних рішень підійде застосування металевого сайдинга. За корозійну стійкість матеріалу хвилюватись не варто. Виробники металевого сайдингу покривають його поверхню спеціальним складом.
Єдиний недолік конструкції – це її значна вага. Також якщо ви залишите вм’ятину на поверхні, то прибрати її буде дуже проблематично.
Для надання більшої природності будинку, добре підійдуть дерев’яні та деревні типи сайдинга. Варто лише розрізняти де який. Деревний сайдинг виробляють шляхом пресування, і вплив навколишнього середовища дуже погано впливає на довговічність та збереження таких панелей. Щоб цього уникнути, застосовують різні лаки. Також дерев’яний сайдинг стійкий до вогню, тому безпечніше, ніж звичайна деревина.

Застосування дерев’яного сайдингу до вподоби любителям натуральних матеріалів. Існує три варіанти даного матеріалу. У першому застосовується деревина, висушена до вологості 16 відсотків із стійких порід дерева. До другого типу відносять дерев’яний сайдинг, який одержують шляхом термічної обробки дощок. Третій різновид отримують застосуванням тиску.
Цементний сайдинг наважиться використовувати лише сміливець. Справа не тільки в складності виробництва та чималій ціні на такий матеріал облицювання, а у величезній вазі. Застосування знаходить лише у випадках, коли необхідно забезпечити особливу стійкість проти вогню.
Найпопулярнішим і функціональним залишається вініловий сайдинг. Він легкий, нескладний у монтажі та обслуговуванні. Двадцять років мине, і виглядатиме як новий. До ПВХ сайдингу навіть пил практично не чіпляється.

Замовити зворотній дзвінок