+38 067 443 15 86

Покрівля

Покрівля є основним і дуже важливим елементом у конструкції будівлі. Саме від покрівлі залежить і стан будівель у процесі експлуатації та комфорт, і затишок.

Виконання покрівельних робіт – вважається одним із найбільш відповідальних та трудомістких різновидів ремонтних та будівельних робіт. Адже сучасна покрівля є досить складною конструкцією, її можна порівняти з «багатошаровим пирогом», який складається з великої кількості компонентів – це і пароізоляційна та гідроізоляційна плівки та шар утеплювача, вітрозахисту, самого покрівельного покриття та багато іншого.

Для хорошої покрівлі мало просто змонтувати всі шари будівельних матеріалів, щоб робота була закінчена. Адже правильно сконструйована покрівля повинна виконувати багато важливих функцій, які в процесі подальшої експлуатації забезпечують довговічність будівлі, яка знаходиться під покрівлею. Одними з основних функцій покрівлі є забезпечення достатньої вентиляції самого покрівельного простору, хороша теплоізоляція і нарешті недопущення утворення конденсату при різких змінах температури.

Витрати на покрівельні роботи залежать передусім від якості пристрою покрівлі. Сам же покрівля – це дуже складний багатоетапний процес, для виконання якого потрібні висококваліфіковані фахівці та точне дотримання відповідних технологічних процедур, передбачених певними державними та проектними стандартами.

Виходячи з того, що покрівля це багатошарова складна структура – ​​можна сказати, що кожен шар виконує свої важливі функції та порушення хоча б однієї з цих функцій, під час монтажу, веде до дуже серйозних наслідків, на виправлення яких може знадобитися чимало часу, матеріальних та фізичних витрат. Щоб уникнути таких неприємних ситуацій, для монтажу покрівлі необхідно залучати виключно кваліфікованих фахівців.

Одним із найпоширеніших на сьогодні покрівельних матеріалів є металочерепиця. Вартість монтажу металочерепиці порівняно з іншими покрівельними матеріалами щодо невисока. Технологія монтажу металочерепиці також вимагає великих трудовитрат і тому цей вид покрівлі дуже поширений.

Наша компанія має багаторічний досвід виконання покрівельних робіт. Інженерно-технічні працівники компанії перед початком робіт складуть необхідну проектно-кошторисну документацію на покрівельні роботи та матеріали при цьому враховуючи всі побажання свого клієнта.

Ми виконуємо покрівельні роботи будь-якої складності: монтаж даху із металочерепиці, натуральної черепиці або м’якої покрівлі, гідроізоляція дахів, теплоізоляція покрівлі. Перед тим, як закуповувати матеріали, робиться кошторис на покрівельні роботи та матеріали, при цьому враховуючи всі побажання свого клієнта. Крім того, ми також можемо підібрати найоптимальніші покрівельні матеріали та доставити їх прямо до об’єкта монтажу. Звертаючись до нас, ви можете бути повністю впевнені, що покрівельні роботи будуть зроблені якісно та в найкоротші терміни, а сама покрівля прослужить довгі роки!

Замовити зворотній дзвінок