+38 067 443 15 86

Підпокрівельна плівка. (Підпокрівельна мембрана, гідробар'єр, паробар'єр)

Наіменування

Од. виміру

Щільність

Кількість в одиниці

Ціна за одиницю

Плівка STROTEX гідробарʼєр 110 РР

рулон

110 г/м2

75 м2

1150 грн.

Плівка STROTEX гідробарʼєр 110 РІ

рулон

110 г/м2

75 м2

1150 грн.

Плівка STROTEX паробарʼєр AL 90

рулон

90 г/м2

75 м2

1250 грн.

Мембрана дахова BASIC 1300

рулон

115 г/м2

75 м2

1350 грн.

Мембрана дахова EXPERT

рулон

115 г/м2

75 м2

1350 грн.

Чотиришарова мембрана DYNAMIC

рулон

130 г/м2

75 м2

1650 грн.

Покрівля – це, мабуть, один з найважливіших елементів будівлі, від якого залежить термін служби будівлі, її міцність та затишок усередині приміщення. Тому під час будівництва надзвичайно важливо дотримуватись технологій монтажу, що рекомендуються виробниками покрівельних матеріалів. Горищні приміщення бувають двох видів: опалювані мансарди та неопалювальні холодні приміщення. Проектно-будівельні компанії європейських країн розробили цілий ряд рекомендацій, норм та стандартів укладання покрівлі, згідно з якими зараз працює більшість будівельних компаній, включаючи і компанію «Квіст». Передові виробники покрівельних матеріалів рекомендують використовувати підпокрівельні мембрани, що позитивно впливає на термін експлуатації покрівлі. Ми пропонуємо лише якісні підпокрівельні плівки таких передових виробників, як JUTA, MDM та Dorken.


Підпокрівельна плівка для холодної покрівлі
Для облаштування холодного приміщення під покрівлею, як правило, використовується тільки одна підпокрівельна плівка: гідробар’єр (або більш вдосконалений аналог – євробар’єр) або антиконденсат.


Гідробар’єр


Гідробар’єр – це мікроперфорована плівка для гідроізоляції. Ця плівка досить міцна, оскільки її армують перлинковою ниткою. Це своєрідна «дихаюча» мембрана, яка абсолютно не затримує вільну водяну пару всередині будівлі, але водночас захищає її від опадів та пилу. Плівка для гідроізоляції Гідробар’єр забезпечує всі необхідні умови для циркуляції води, що також необхідно для оптимального мікроклімату приміщення. Євробар’єр, будучи тришаровим, забезпечує підвищений захист утеплювача від пари, вологи та поривів вітру. Гідробар’єр ідеально підходить для укладання під покрівлю з таких матеріалів як металочерепиця, шифер, оцинкована сталь і керамічна черепиця. Євробар’єр може застосовуватися для монтажу будь-яких видів покрівлі.


Антиконденсат


Антиконденсат – це плетена поліпропіленова плівка для гідроізоляції, нижній шар якої складається з абсорбуючого нетканого текстилю. Цей шар вбирає конденсат (об’ємом до 120 г/м.), коли температура повітря досягає точки роси. Волога, яку ввібрала цей шар, вивітрюється через вентиляційні зазори. Антиконденсат має такі переваги, як надвисока міцність і надійність. Такі властивості обумовлені складом підпокрівельної плівки Антиконденсат, в основу якого входить поліпропілен та ультрафіолетова стабілізація. Міцність антиконденсату дозволяє використовувати його в зимовий період для укриття будівлі від опадів без основних покрівельних матеріалів. Такі чудові властивості роблять цю плівку для гідроізоляції, що ідеально підходить для металочерепиці, оскільки гарантують відсутність конденсату на поверхні металу, а отже захищають його від корозії і продовжують термін служби покрівлі в цілому.


Покрівельні мембрани для теплої покрівлі.


Правильне укладання покрівлі для теплого горищного приміщення дозволяє якісно використовувати приміщення під покрівлею для житла. Численні дослідження доводять, що зволоження теплоізоляції хоча б на 1% знижує її властивості на цілих 34%. Тому підпокрівельні мембрани це необхідність при облаштуванні теплої мансарди. Для теплої покрівлі використовують 2 шари підпокрівельної плівки. Як верхній шар чудово служать вже знайомі нам плівки для гідроізоляції: євробар’єр, антиконденсат і антиконденсат супер (покращений вид підпокрівельної плівки антиконденсат, може укладатися без зазору, що робить монтаж простіше і дешевше). Нижній шар плівки повинен мати пароізоляційні властивості. Для цього використовується спеціальна пароізоляційна плівка, якою укладають паробар’єр або фольгований паробар’єр.


Паробар’єр


Паробар’єр – це підпокрівельна плівка, яка захищає повністю всю конструкцію покрівлі, включаючи крокви, від вологи, втрати тепла, проникнення водяної пари в теплоізоляцію, запобігаючи утворенню конденсату. Таким чином, використання паробар’єру дозволяє у кілька разів покращити теплоізоляційні властивості покрівлі та продовжити термін її експлуатації.

Замовити зворотній дзвінок