+38 067 443 15 86

Натуральна керамічна черепиця

ROBEN

Німеччина/Польша

CREATON

Німеччина

KORAMIC

Австрія

Керамічна черепиця створює враження надійності та добробуту. Вибираючи її – ви вибираєте безпрограшний варіант, перевірений кількома тисячоліттями.
Її переваги: Черепиця має чимало переваг перед іншими покрівельними матеріалами.

По-перше, вона повільно нагрівається і остигає, завдяки цій якості влітку під покрівлею завжди циркулює тепле повітря, що перешкоджає конденсації вологи. Це сприяє збереженню кроквяної конструкції даху.

По-друге, під впливом сильного вітру чи снігу черепична покрівля не деформується завдяки триміліметровому зазору, утвореному пазовими замками.

По-третє, натуральна черепиця чудово поглинає шум, що найважливіше для будинків із мансардою. Покрівля з черепиці зберігає від зовнішніх впливів, не руйнуючись навіть при урагані, чого не можна сказати про інші покрівлі.

По-четверте, за рахунок того, що таке покриття складається з невеликих елементів, цей матеріал легко адаптується до геометричних похибок даху, а також до неминучих деформацій при осаді будівлі, вітрових навантаженнях, температурних перепадах і т.п. Для мансардних поверхів вона не лише найкрасивіший, а й найтехнологічніший вид матеріалу.

Термін експлуатації

Натуральна черепиця, що не вимагає особливого догляду і є одним із найдовговічніших по експлуатації матеріалів, адже термін її служби перевищує сто років. Різні виробники також надають гарантійні терміни на цей вид матеріалу, які у всіх компаній вагаються, але становлять щонайменше двадцять років. Якщо ви плануєте використовувати будинок довгий час, не тільки для себе, але і для дітей та онуків, кращого матеріалу для покрівлі, ніж черепиця вам не знайти.

Рекомендації щодо вибору керамічної черепиці

Згодом змінюється технологія виготовлення продукції. Головне – розпізнати якість матеріалу, тому що неправильний вибір вже років через п’ять обернеться для вас новими витратами. Майже вся керамічна черепиця поставляється із країн Європи, розташованих у різних кліматичних зонах. А її використання поділяється на певні регіони. Наприклад, якщо цей матеріал виготовляється на італійському підприємстві та набуває сертифіката якості виключно для своєї кліматичної зони, тоді вона вже не застосовується на території Польщі чи Австрії, оскільки не пристосована до морозостійкості та інших вимог північної частини кліматичної зони.

Є свої особливості використання цього виду матеріалу у східній Європі, тому що виробники орієнтовані зовсім не на якість, а на вартість та обсяг продукції, що випускається. Також повністю вирізняється технологія виготовлення.
Тому при покупці вимагайте у професіоналів покрівельників чи продавців інформацію про покрівельні матеріали. Логічно використовуватиме черепицю, що має термін служби від 60 років, таким чином, вам не доведеться додатково витрачати гроші та час на повну заміну покрівлі або її ремонт у «похилому віці».

Замовити зворотній дзвінок