+38 067 443 15 86

Композитна черепиця

METROTILE

Бельгія

EVERTILE

Чехія

QUEENTILE

Україна

Різновидом металочерепиці є композитна черепиця. Це покрівельне покриття, що складається із профільованої сталі.

Головне призначення композитної черепиці, як і інших, абсолютний захист приміщень від різних атмосферних опадів, впливу ультрафіолетових променів. Хоча, на відміну від подібних матеріалів цієї категорії, дана черепиця має низку особливостей. Вона відноситься до розряду “елітне покриття”.

За своїм зовнішнім виглядом дана черепиця є чудовим імітатором натуральних матеріалів. Таким чином, дах набуває ексклюзивного вигляду.

Слід зазначити, що композитна черепиця на кшталт покриття є мінеральною крихтою. При цьому, її головна перевага в тому, що вона унікальним чином поєднує в собі всі переваги, якими мають інші покриття окремо. Це і порівняно невелика вага, легкість монтажних робіт, а також надійність і довговічність.

Цю покрівлю можна використовувати для будь-якого типу будівлі, незалежно від того це буде ремонт будівлі або зведення нової споруди. Плюс до всього, композитна черепиця вражає різноманітністю форм рельєфу та колірними рішеннями.

Якщо говорити про склад даного матеріалу, то він подібний до металочерепиці. Тут також основою є тонколистова сталь зазвичай з оцинкованим покриттям. На метал нанесена полімерна або акрилова ґрунтовка. Проте, на цьому схожість із металочерепицею і завершується. Далі композитна черепиця до свого складу включає базовий шар з акрилу або полімеру, мінеральні гранули та, нарешті, прозоре акрилове або полімерне захисне покриття.

Розглядаючи технологію виробництва, слід також відзначити низку важливих моментів. Цей не обмежується лише виготовленням сталі та нанесенням шару з цинку, профільування.

Окрім цього, передбачається ще й запікання. Даний процес включає нанесення мінерального покриття в спеціальній печі при температурі не нижче 110 градусів цельсія.

Мінеральні гранули, можна сказати, проходять випікання. Це відбувається між двома періодами нанесення базового покриття на метал і верхнього шару з полімеру. Таким чином, декоративному шару надається міцність, що забезпечує довговічну експлуатацію.

Замовити зворотній дзвінок