+38 067 443 15 86

Бітумна черепиця

KERABIT

Фінляндія

від – 223 грн/м2

KATEPAL

Фінляндія

від – 243 грн/м2

OWENS CORNING

США

від – 218 грн/м2

IKO

Канада (Бельгія)

від – 235 грн/м2

Компанія «КВІСТ» пропонує купити м’яку покрівлю – сучасний будівельний матеріал.
Також її називають бітумною черепицею. Вона має ряд переваг, серед яких варто відзначити надійність, екологічність та морозостійкість. М’яка покрівля може використовуватися при зведенні будівельних об’єктів різного типу та конфігурації.

Крім відмінних характеристик міцності, м’яка черепиця має презентабельний зовнішній вигляд, дозволяє вдало доповнити екстер’єр будівлі, зробити його виразним і закінченим.

Ми можемо запропонувати купити м’яку покрівлю – різні варіанти, це стосується у тому числі забарвлень і форм, яких є величезна кількість. Комбінація кольорів та форм нарізки дозволяє фахівцям досягати гарного дизайну. Таким чином, дизайнери можуть реалізовувати різні архітектурні, дизайнерські ідеї. Фірми, які замовляють у нас м’яку покрівлю, відзначають її економічність (невеликий обсяг відходів під час монтажу).

Бітумна черепиця виготовляється на основі склополотна, яке просочується модифікованим бітумом.

Така властивість, як герметичність, забезпечується спеціальним клейовим шаром, декоративність досягає за рахунок особливого покриття.
Реалізована компанією «КВІСТ» покрівля відповідає високим стандартам якості, завдяки своїм параметрам вона затребувана та актуальна на українському споживчому ринку. М’яка покрівля, яка представлена ​​в каталозі компанії, стійка до корозії, появи грибків та гниття, розшаровування, герметична, забезпечує високий рівень звукоізоляції тощо.
Компанія «КВІСТ» – це надійний партнер з постачання покрівельних матеріалів, зокрема м’якої покрівлі. У нашій організації Ви зможете купити м’яку покрівлю високої якості в оптимальній ціновій категорії – про всі переваги цього матеріалу розкажуть наші спеціалісти.

Замовити зворотній дзвінок